KONST / Litografier / Färglitografi 14928042
nr 1492 8042
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Marin. Signerad, daterad 1912. Signerad i trycket. Färglitografi, bildmått: 32x46 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:38:17
26/9 14:22:59
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg